Kontakt

Kontakta oss gärna för ett förutstäningslöst samtal kring hur vi kan hjälpa er att utvecka ert sortiment och göra goda affärer tillsammans.

Flevogold AB

Tel: 0303-935 46
info@flevogold.se

Hitta till oss

Traktorgatan 2, 442 40, Kungälv

Vill du bli kontaktad av oss?

4 + 3 =

Pär Holmström

Säljare

Email: par.holmstrom@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 070-276 81 40

Patrik Ågren

Säljare

Email: patrik.agren@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 073-822 17 00

Johan Fritzin

Säljare

Email: johan.fritzin@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 073-261 55 11

Andreas Lindgren

Säljare

Email: andreas.lindgren@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 072-216 11 10

Mikael Ahlberg

Säljare

Email: mikael.ahlberg@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 076-134 19 78

 

Madelaine Nilsson

Administration

Email: madelaine.nilsson@flevogold.se
Tel: 0303-935 46

Micaela Björkman

Administration

Email: micaela.bjorkman@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 072-237 20 80

Pierre Winnerhed

Administration

Email: pierre.winnerhed@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 073-051 24 65

Emma Franzén

Ekonomi

Email: emma.franzen@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 070-202 21 91

Joel Dahlin

Inköpare

Email: joel.dahlin@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 070-202 65 78

Jesper Torberntsson

Inköpare

Email: jesper.torberntsson@flevogold.se
Tel: 0303-935 46
Mobil: 072-227 00 09